Tato nemovitost není dostupná

Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt

Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt Nadstandardní bydlení v centru Plzně, 2+kk nádstavba, terasa, garáž, výhled, komora, luxusní byt

Hledáte moderní nové bydlení v centru města s parkováním (i bez něj)? Pak je tento byt určen právě pro Vás. S citem připravený byt nacházející se nedaleko Klatovské a Americké ulice disponuje luxusní kuchyňskou linkou (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka), krásnou novou koupelnou a toaletou. Parkování je pro Vás připraveno za 1000 Kč/měsíc plus DPH, máte-li zájem. Jedna z nejzdařilejších nástaveb v Plzni, byt je velice pěkný a prakticky řešený.

Komora, překrásná terasa s výhledem o 10,2m², 2+kk, 80,13 m2.

Občanská vybavenost je kompletní – všechny druhy obchodů naleznete v okolí, stejně jako kulturní vyžití (divadlo, kino), doprava do všech částí města je rychlá.

Doporučujeme, jedná se o jedno z nejhezčích bydlení ve městě Plzeň.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.741068
13.366395
Hálkova, Plzeň, Czech Republic
Cena
13 632 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2160,- + elektřina na nájemníka
ID nabídky38326
AdresaHálkova, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha80,13 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (možnost gar. stání za 1000Kč/měsíc)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter