Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m², garáž

Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž Praha, krásný, luxusní, nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 122m2, garáž

Byt je situován v 5. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní centrální části Vinohrad s řadou architektonicky jedinečných prvků. Byt má dvě ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, vybaveným sporákem, lednici s mrazničkou, myčkou i mikrovlkou. V luxusní koupelně vana, toaleta, bidet a pračka, druhá toaleta je zvlášť. Dvě šatny. Dům, ve kterém se nabízený byt nachází, prošel kompletní rekonstrukcí, jejíž výsledkem je luxusní standard tohoto bytového domu, kdy bylo architektonicky skloubeno restaurování původních historických prvků domu s nadstandardním technologickým vybavením . V domě, který v současné době poskytuje maximální komfort rezidenčního bydlení pro náročnou klientelu, se nachází nádherná pozlacená štuková výzdoba, restaurované fládrované původní vstupní dveře do bytů a dále repliky historicky cenných mosazných svítidel společných prostor domu. Dům je vybaven osobním výtahem, výtahem pro automobily, elektronickým zabezpečovacím systémem, napojeným na pult centralizované ochrany bezpečností agentury, kamerovým systémem s dlouhodobou archivací záznamu, elektronickým požárním systémem v garážích, rozvodem vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu. V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou. Parkovací místo je možno pronajmout za zvýhodněnou cenu. Byt je možno po dohodě dozařídit nábytkem.

Vytápění

ústřední topení plynový kotel
50.078260
14.438793
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4500 + garáž 3000,- (možno pronajmout)
ID nabídky38315
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha122 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (garážové stání - 3 podzemní patra)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter