Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m² ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž

Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory 126m2 ve vile k pronájmu, Dejvice-Hanspaulka, garáž

Pronájem reprezentativních kanceláři ve vile na Hanspaulce vhodných pro poradenské, softwarové či obchodní firmy. Prostory se nacházejí ve sníženém přízemí, mají 126m² a skládají se ze dvou kanceláří, zasedací místnosti, kuchyňky a haly. K dispozici také dvě toalety. Na podlahách jsou v kanceláři koberce, v halách dlažba. Topení je plynové etážové, je zde strukturovaná kabeláž, svítidla Thorn, dále jsou zde požární čidla, EZS, zabezpečení kombinované. Zahrada u vily je udržovaná, k dispozici nájemci. Možnost parkování je ve vnitřní garáži, parkovací místo možnost pronajmout. V domě jsou k pronájmu ještě další prostory o výměře 200m², které se skládají z dalších pěti kanceláří, servrovny s klimatizací, další kuchyňky a sociálního zařízení. K příslušenství patří také telefonní ústředna plně vybavená kuchyňka, centrální vysavač, počítačová síť, zabezpečovací a protipožární zabezpečení. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

Vytápění

ústřední topení plynový kotel
50.103707
14.374388
Na viničních h., Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie a voda + možnost pronájmu garáže
ID nabídky38287
AdresaNa viničních h., Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha126 m²
Garážano (2 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter