Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m², Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž

Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory, 200m2, Na Viničních horách, Dejvice - Hanspaulka, garáž

Pronájem reprezentativních kanceláři ve vile na Hanspaulce vhodných pro poradenské, softwarové či obchodní firmy. Prostory se nacházejí ve zvýšeném přízemí, mají 200m² a skládají se ze pěti kanceláří, kuchyňky, dvou hal, technické místnosti (servrovna) s klimatizací a úklidové místnosti. K dispozici také dvě toalety. Na podlahách jsou v kanceláři koberce, v halách dlažba. Topení je plynové etážové, je zde strukturovaná kabeláž, svítidla Thorn, dále jsou zde požární čidla, EZS, zabezpečení kombinované. Zahrada u vily je udržovaná, k dispozici nájemci. Možnost parkování je ve vnitřní garáži, kde jedno parkovací místo – možno pronajmout. V domě jsou k pronájmu ještě další prostory o výměře 126m², které se skládají z dalších tří kanceláří, další kuchyňky a sociálního zařízení. Možno také pronajmout, celkové prostory by pak měly 360m² (včetně garáže). K příslušenství patří také telefonní ústředna plně vybavená kuchyňka, centrální vysavač, počítačová síť, zabezpečovací a protipožární zabezpečení. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.103707
14.374388
Na viničních h., Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie a voda + možnost pronájmu garáže
ID nabídky38272
AdresaNa viničních h., Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrozvýšené přízemí
Užitná plocha200 m²
Garážano (2 stání)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter