Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m²

Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2 Praha, luxusní nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 120m2

Byt je situován v 6. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní centrální části Vinohrad s řadou architektonicky jedinečných prvků. Dům, ve kterém se nabízený byt nachází , prošel kompletní rekonstrukcí ,jejíž výsledkem je luxusní standard tohoto bytového domu, kdy bylo architektonicky skloubeno restaurování původních historických prvků domu s nadstandardním technologickým vybavením . V domě, který v současné době poskytuje maximální komfort rezidenčního bydlení pro náročnou klientelu, se nachází nádherná pozlacená štuková výzdoba, restaurované fládrované původní vstupní dveře do bytů a dále repliky historicky cenných mosazných svítidel společných prostor domu. Dům je vybaven osobním výtahem, výtahem pro automobily, elektronickým zabezpečovacím systémem, napojeným na pult centralizované ochrany bezpečností agentury, kamerovým systémem s dlouhodobou archivací záznamu, elektronickým požárním systémem v garážích, rozvodem vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu. V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou.

Vytápění

ústřední topení
Praha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
41 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky38237
AdresaPraha, Praha 2 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha120 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (garážové stání - 3 podzemní patra)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter