Tato nemovitost není dostupná

Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m², Palác Austria, v okolí divadla, parky

Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky Praha, slunný byt 2+1 k pronájmu, Štefánikova ul., 82 m2, Palác Austria, v okolí divadla, parky

Nabízíme k pronájmu velice slunnný byt 2+1 k pronájmu v lokalitě Anděl. Byt je nezařízený. S rozlohou 82 m2. Ve 4.patře. Kuchyně je vybavena spotřebiči – lednice, myčka, mikrovlnka. Koupelna má vanu. WC oddělené. Bytová jednotka se nachází v nově zrekonstruovaném paláci Austria v těsné blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a samotného centra Prahy. Jedná se o multifunkční komplex s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchody. Budova má dvě křídla orientovaná jižním a východním směrem. Uprostřed je vnitřní nádvoří se zahrádkou, která patří k restauraci. V komplexu je 24 hodin recepce, výtahy a bezpečnostní systém. V přízemí budovy je malá pasáž s restaurací s hudebním klubem, kadeřnickým salonem Loreal, parfumerií, vinotékou, zlatníkem a pobočkou ČSOB s bankomatem. V podzemí dvoupatrové parkoviště. Inernetové připojení Broadnet, PC-sítě, SAT-TV. V blízkosti se nachází supermarket Carrefour, kulturní vyžití nabízí Švandovo divadlo, vila Portheimka, Bertramka či multikina Village Cinemas a Palace Cinemas. V okolí školy ZŠ Drtinova, francouzské lyceum, Rakouské gymnázium, gymnázium Na Zatlance. V okolí také parky Kinského sady, Petřín, nedávno zrekonstruovaný park Sacré Coeur.

Telekomunikace

telefon
50.074629
14.403596
Štefánikova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
28 770 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 50 Kč/m2
ID nabídky38236
AdresaŠtefánikova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha82 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (4500 Kc/stání, 47 stání)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter