Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní kompletně zasíťované rovinaté stavební pozemky, klidná krásná lokalita, Klatovy

Atraktivní kompletně zasíťované rovinaté stavební pozemky, klidná krásná lokalita, Klatovy Atraktivní kompletně zasíťované rovinaté stavební pozemky, klidná krásná lokalita, Klatovy Atraktivní kompletně zasíťované rovinaté stavební pozemky, klidná krásná lokalita, Klatovy Atraktivní kompletně zasíťované rovinaté stavební pozemky, klidná krásná lokalita, Klatovy

Nabízené stavební pozemky se nachází v trvale se rozvíjející části Klatov. Lokalia má na jedné straně blízko k občanské vybavenosti a na druhé straně leží přímo na okraji Klatov s výhledem do přírody na panoramata Šumavy a zároveň na dominantu Klatov – Černou věž. Městský park, který je v bezprostřední blízkosti, nabízí skvělé místo pro aktivní odpočinek nebo pohodové posezení. Pozemky jsou vybaveny kompletní infrastrukturou, včetně komunikací, chodníků a zelení. Jsou napojeny jednotnou kanalizací na centrální kanalizaci, veřejným vodovodem, plynovodem STL, rozvody nízkého napětí, veřejným osvětlením, kabelovou televizí a telefonem. Na každém pozemku je umístěn zděný měrný pilířek, kde je osazen elektroměr a plynoměr. V současnosti je v nabídce 11 stavebních pozemků od 746 m2 do 954 m2. Cena za metr čtvereční činí 1850 Kč.

49.386758
13.305162
Rolní, Klatovy, Czech Republic
Cena
1 524 400 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky38224
AdresaRolní, Klatovy
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku824 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter