Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna

Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna Praha, moderní byt 1+kk, Molákova ul., v domě společná terasa, vířivka, posilovna

Dovolte mi Vám nabídnout moderní byt 1+kk o výměře 27,5 m2 v 7. patře panelového domu v Molákově ulici. Dům, ve kterém se byt nachází, je ojedinělý tím, že pro obyvatele domu je k dispozici obrovská střešní terasa s krásným vyhledem na panorama Prahy. Na terase je možno využít vířivku. V přízemi je pak recepce, posilovna a prádelna. K bytu patří komora a je situován v lokalitě se skvělou dopravní dostupností do centra (pár kroků od stanice metra B .„Invalidovna“) a perfektní občanskou vybaveností.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.096955
14.465209
Molákova, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
2 100 000 Kč
celková cena
ID nabídky38190
AdresaMolákova, Praha 8 - Karlín
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Počet pater11
Užitná plocha27,50 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Svoboda

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter