Tato nemovitost není dostupná

Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská

Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská Plně zařízené kanceláře s terasou - v podnikatelském centru na Vinohradech, Praha 2, ulice Říčanská

Nabízíme k pronájmu krásné světlé a plně zařízené kanceláře s kompletními sekretářskými službami v podnikatelském centru na Vinohradech – Praha 2. Je zde k dispozici kancelářský nábytek, vysokorychlostní internet, služby recepce. Možnost zřízení sídla firmy, vlastní telefonní číslo na recepci a přímá linka do kanceláře. Tento prostor je možno pronajmout jako celek nebo kanceláře samostatně.

50.073869
14.459563
Říčanská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
13 900 Kč
za měsíc
Poplatkycena dle pater a velikosti
ID nabídky38188
AdresaŘíčanská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha18 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter