Tato nemovitost není dostupná

Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m², Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná

Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná Nádherné prostory vhodné pro obchod nebo kanceláře, 50m2, Praha 2 - Nové Město, ulice Ječná

Nabízíme k pronájmu nádherné prostory, které jsou vhodné k využití pro obchod nebo kancelářské účely. Tyto prostory se nachází v přízemí činžovního domu s výlohou do ulice Ječná v centru Prahy. Celková rozloha je 50m², je zde k dispozici kuchyňský kout s lednicí, toalety, telefon, internet, klimatizace. Předností těchto prostor je nejen kvalita rekonstrukce celé nemovitosti, ale také zviditelnění na frekventované ulici ( provoz aut a tramvaje ) a především krátká vzdálenost od metra. Požadovaná vratná kauce jsou dva měsíční nájmy.

50.075730
14.426909
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za el a plyn na nájemce
ID nabídky38175
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter