Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m², garáž, oblíbená lokalita Vinohrady

Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady Praha, designový byt 2+kk k pronájmu, Hradecká ul., 86 m2, garáž, oblíbená lokalita Vinohrady

Nabízíme k pronájmu designový byt ve 3.NP multifunkční budovy z roku 1999 na Vinohradech. Plocha tohoto unikátního bytu je 86 m2 a dispozičně řešen je jako 2+kk. Hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem je od ložnice a koupelny oddělen elegantně zvlněnou luxferovou stěnou. Byt poskytuje dostatek úložných prostor – na ložnici navazuje prostorná šatna, u kuchyňského koutu je komora. Od hlavního obytného pokoje se vyčleňuje částečně oddělený prostor vhodný například jako pracovna. V bytě je vybavená kuchyně – spotřebiče značek Liebherr, Gaggenau, Bosch. V koupelně je masážní sprchový kout. Podlahy jsou pokryty dubovým dřevem a dlažbou. Okna jsou orientována do klidného dvora (atria), stíněna jsou žaluziemi, instalovány jsou rovněž předokenní žaluzie. V bytě je klimatizace. Budova je postavena v původní zástavbě v ulici Hradecká v Praze 2. V přízemí domu se nacházejí obchody (samooobsluha Albert), pošta, restaurace.. V suterénu domu jsou garáže k pronájmu pro obyvatele. Možno pronajmout garážové stání za měsíční poplatek. V domě je ostraha 24 hodin denně. Kousek od domu je stanice metra A – Flora, zastávky tramvají, nákupní a zábavní centrum Flora… Byt je možný dovybavit nábytkem.

Telekomunikace

telefon o2 pevna
50.077267
14.463390
Hradecká, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 2100 domov sluzby + 1300 elek na 2 os + 5000 možno garážové stání
ID nabídky38147
AdresaHradecká, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha86 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (možno pronajmout za 5000 Kč)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter