Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m², centrum Prahy

Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy Praha, luxusní, nezařízený byt k pronájmu, ul. Havelská, Staré Město, 3+kk, 84m2, centrum Prahy

Luxusní byt k pronájmu 84 m2, ve stylovém domě po kompletní renovaci, nedaleko Václavského náměstí. Byt je situován na třetím poschodí. Kuchyňská linka s plným moderním vybavením a barovým pultem je netradičně zakomponována do obytného prostoru. V celém bytě jsou nové dřevěné podlahy a skříně ve zdi. Koupelna je řešena ve velmi příjemných barevných odstínech, obklady na podlaze až ke stropu, vana a 2 umyvadla. Byt je zajištěn el. alarmem. Společné prostory domu, schodiště a chodby jsou velmi elegantně zrestaurovány. 24 hodinová recepce. V přízemí je restaurace a kavárna, naproti domu je kostel. Nedaleký Havelský trh poskytuje skvělé možnosti denních nákupů. Lehká dosažitelnost úřadů, bank, škol. Množství obchodů, kin, divadel a zábavních podniků. Lokalita je ideální zejména pro zaměstnané lidi a cizince.

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.085640
14.421845
Havelská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + elektrika a plyn přepis na nájemce
ID nabídky38073
AdresaHavelská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater6
Užitná plocha84 m²
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter