Tato nemovitost není dostupná

Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž

Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž Praha, světlý, zařízený byt k pronájmu, ul. Francouzská, Vinohrady, novostavba, garáž

Velmi pěkný byt k pronájmu se nachází ve 4.patře novostavby s výtahem, na adrese ulice Francouzská, Praha 10, Vinohrady. Byt je velmi hezký, díky velkému oknu v hlavní místnosti je velice světlý. K bytu náleží garážové stání, které je nutné pronajmout společně s bytem za extra poplatek. U budovy je zastávka tramvaje. Jedná se o nejžádanější lokalitu v Praze, Vinohrady poskytují velmi dobré spojení do ostatních částí Prahy, v blízkém okolí je spousta restaurací, klubů, kaváren stejně tak jako obchodů či supermarketů.

50.071822
14.448821
Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4000 + garáž stání za 2 000
ID nabídky37995
AdresaFrancouzská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha50 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (garáž stání za 2 000 Kč/měs nutno)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter