Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova

Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova Prodej bytu 3+1 Ostrava - Zábřeh na ulici Zimmlerova

Nabízíme Vám prodej družstevního bytu 3+1 Ostrava – Zábřeh na ulici Zimmlerova. Byt je o rozloze 68 m2 a nachází se v 2.p./7.p. Na podlahách je položeno PVC. V bytě je zavedena kabelová televize, internet. Pokoje jsou průchozí, koupelna a wc zvlášť. Dům je po částečné revitalizaci (vchodové dveře, zateplení, plastová okna, stupačky v plastu). Velmi nízká anuita, možnost převodu do 1 roku. Parkování na ulici. Veškerá dopravní a občanská vybavenost. Prohlídky možné dle dohody. Volný ihned.

49.809545
18.234325
Zimmlerova, Ostrava, Czech Republic
Cena
945 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. právních služeb, úschovy, provize RK
ID nabídky37980
AdresaZimmlerova, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Počet pater7
Užitná plocha68 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jarmila Kosturová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter