Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m², ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž.

Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž. Praha, pěkné kancelářské prostory k pronájmu, 59 m2, ulice Nad Vodovodem, Strašnice, zahrada, garáž.

Nabízíme k pronájmu kancelářské protostory ve sníženém přízemí udržovaného cihlového domu. Prostory se nachází v klidné ulici Nad Vodovodem, Praha Strašnice. Jedná se o 2 neprůchozí místnosti. Dále zde je sprcha, záchod a kuchyňka. Ke kancelářím patří sklepní skladové prostory o velikosti 11m. Zabezpečovací systém včetně plášťové ochrany oken. Internet, telefoní sítě jsou rozvedeny. Možnost pronájmu garáže za poplatek. Východ francouzským oknem do zahrady. Zahrada s venkovním posezením plně k využívání. Lokalita je klidná, s výbornou občanskou vybaveností. Blízko domu se nachází autobusová zastávka Na Palouku. Metro A – Želivského je vzdálené 4 minuty autobusem.

Telekomunikace

telefon
50.081234
14.491655
Nad vodovodem, Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000,- Kč zálohy na služby + elektřina + 1.000,- Kč garáž
ID nabídky37935
AdresaNad vodovodem, Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Počet pater1
Užitná plocha59 m²
Garážano (15m2)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter