Tato nemovitost není dostupná

Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m², Klatovy, super lokalita, známé místo

Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo Pěkné nebytové prostory v novostavbě cihlového domu, 90 m2, Klatovy, super lokalita, známé místo

Nabízíme k pronájmu pěkné nebytové prostory o velikosti 90 m2 vhodné k obchodním nebo kancelářským účelům. Tyto prostory se nacházejí jen nedaleko centra Klatov v novém cihlovém domě. Podlahy jsou pokryty dlažbou a koberci. K dispozici je jedna velká místnost s plastovými okny, kuchyně s plynovým sporákem a sociální žařízení. Prostory byly dříve využívány jako kavárna. Jejich využití může být ale různé – péče o tělo, kadeřnictví, kanceláře apod. Parkování možno na ulici před domem. Ideální poloha a výborná dopravní dostupnost.

49.394402
13.305412
Studentská, Klatovy, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky37857
AdresaStudentská, Klatovy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter