Tato nemovitost není dostupná

Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova

Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova Prodej luxusního bytu 1+1 v Ostravě - Zábřehu na ulici Zimmlerova

Nabízíme vám designový luxusní byt 1+1 v Ostravě – Zábřehu na ulici Zimmlerova. Rekonstrukce se tvořila dle návrhu designérského studia a pod jeho autorským dohledem. Přísně se dbalo na kvalitu a příjemné bydlení. Není třeba se rozepisovat o samozřejmostech jako je zděné jádro, spotřebiče a pod. úplně vše je nové. Upozornit chci na zvláštnosti, které nejde na malých fotkách zachytit. Především je v koupelně dodáno denní světlo přes matné sklo vsazené do zdi sprchového koutu. Výklenek okna tvoří odkládací místo, zároveň sprch. kout rozšiřuje ve výši ramen. Snížený strop umožnil jak příme osvětlení, tak hlavně neoslňující nepřímé osvětlení. V celém bytě jsou použity jen dva druhy dubu – na nábytek a na podlahu. To umožní jednodušší výběr budoucího vybavení. Byt je projasněn celoskleněnými dveřmi. Barevná úprava stěn je v ceně, provede se po konzultaci designéra s novým bydlícím. Zdarma se počítá i s navrhem a výrobou místa na spaní s možností postelí pevných nebo skládacích.

49.809545
18.234325
Zimmlerova, Ostrava, Czech Republic
Cena
850 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. právních služeb, úschovy, provize RK
ID nabídky37779
AdresaZimmlerova, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro4. patro
Užitná plocha34 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter