Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, hezký a útulný byt (85m²) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení

Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení Praha, hezký a útulný byt (85m2) k pronájmu, 3+1, balkon, 3 neprůchozí ložnice, také ke spolubydlení

Velice hezký a útulný byt k pronájmu se nachází v pražské žádané lokalitě Holešovice a je vhodný jak k bydlení pro rodinu, tak také pro spolubydlení studentů. Je ve druhé patře cihlové budovy s výtahem. Má celkem 3 neprůchozí pokoje, které mohou být využity jako oddělené ložnice. Jeden z pokojů má vestavěné patro na spaní, kuchyň je zařízená, stejně tak další části bytu. K prostornému bytu dále náleží balkon, k dispozici nájemníkům je kabelové připojení televize i internetu. Na vaši žádost může být byt dovybaven, např. další postelí, WiFi apod. Majitel je velice vstřícný a flexibilní, byt je po celkové rekonstrukci a je velice přijemný a hezky zařízený. K uvedenému nájmu bude nájemce platit spotřebu elektřiny, plynu a vody zálohově, poté budou částky přesně vyúčtovány. Topení je etážové – ústřední. Lokalita nabízí pestrou občanskou vybavenost, spojení do dalších částí Prahy je skvělé – zastávka tramvaje je 3 minuty od budovy, stanice metra Vltavská pak také v těsné blízkosti.

Vytápění

ústřední topení etážové ústřední

Telekomunikace

telefon
50.105275
14.454347
U průhonu, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie, plyn a voda dle spotřeby
ID nabídky37763
AdresaU průhonu, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha85 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter