Tato nemovitost není dostupná

Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m², zahrada, garáž, klid, dvě koupelny

Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny Krásný a prostorný RD v Průhonicích, Praha Západ, 380m2, zahrada, garáž, klid, dvě koupelny

Další luxusní, nezařízený rodinný dům 6–7+1 v Průhonicích (jižní okraj Prahy) – cca 15 km od centra po dálnici D1. Přízemí: kuchyň – plně moderně vybavena, obývací pokoj – krb, strop obložen dřevem, předsíň, koupelna s vanou, samostatné WC, hala, ložnice. Podkroví: 4× ložnice, 2 ložnice jsou rozděleny vestavěnou skříní, 2× šatna, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné wc. Suterén: 1 pokoj, sušárna, prádelna, sauna se sprchovým koutem, sklad. Garáž – 1× v suterénu, 1× vedle domu. Dále terasa s krbem, balkon, 2× telef. linka, alarm, rozvody pro TV,SAT. Na podlahách parkety a dlažba. Výborná občanská vybavenost – množství hotelů a restaurací, včetně malého pivovaru, ve vzdálenosti asi 1000 m od obce najdete velké nákupní centrum, botanická zahrada. V obci je také škola a školka pro děti, pro anglicky mluvící děti je anglická škola a školka vzdálená asi 20 minut autem.

50.003351
14.560455
Sadová, Průhonice, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky37724
AdresaSadová, Průhonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha380 m²
Plocha pozemku380 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter