Tato nemovitost není dostupná

Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni

Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni Pronájem 2 atraktivních kanceláří pro firemní účely na Bolevecké Návsi v Plzni

Nabízíme k pronájmu 2 nové atraktivní kanceláře o velikosti 21 m2 nebo 30 m2 ležící nedaleko centra, v městské části Plzeň – Bolevec. Prostory se nachází v cihlovém domě, který v roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí. Obě kanceláře se pronajímají zcela zařízené, dle dohody je zde možnost i využití zasedací místnosti. Součástí kanceláří je i sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí, myčkou a mikrovlnkou. Samozřejmostí je vlastní internet. Podlahy jsou kryty kobercy a dlažbou. Topení plynové etážové. Parkování možné před domem. Ideální prostory vhodné pro firmu, účetní, právníky nebo nebo skupinu projektantů. Cena pronájmu menší kanceláře (21m²) je 8 300 Kč, za větší kancelář (30m²) je cena 10 000 Kč. Doporučujeme!

49.776029
13.379317
Bolevecká náves, Plzeň, Czech Republic
Cena
7 600 Kč
za měsíc
Poplatkybez DPH, včetně poplatků
ID nabídky37690
AdresaBolevecká náves, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha21 m²
Plocha pozemku21 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter