Tato nemovitost není dostupná

Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska

Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska Pronájem 2 zařízených pokojů a 1 apartmánu na Javorné v krásné lolalitě Železnorudska

K ubytování slouží dva pokoje a jeden apartmán. V každém ze dvou pokojů jsou dvě lůžka a TV. K jednomu náleží také balkon. Apartmán se skládá ze dvou pokojů (1× 2 lůžka a 1× 3 lůžka), samozřejmostí je televize. V přízemí je možné zřídit další dva pokoje. Ve společné kuchyňce je pěkná kuchyňská linka, sporák, lednice, mrazák a mikrovlnka. Sociální zařízení prošlo rekonstrukcí. Čistička je v provozu. Parkování pro 3 auta je možné ve dvoře. Podlahy jsou kryty linem, kobercem a dlažbou. Javorná je vzdálená 70 km od Plzně. Dva lyžařské vleky se nachází pouhých 500 m2 od penzionu. Restaurace (snídaně, obědy i večeře) je vzdálena necelých 300 m2. Nádherné prostředí, krásná lokalita. Vhodné pro rodinnou dovolenou v zimě i v létě.

Javorná, Čachrov (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
3 750 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4 200,- zálohy na energie
ID nabídky37599
AdresaJavorná, Čachrov (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter