Tato nemovitost není dostupná

Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk

Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk Super cena, prostorný byt 2+kk v novostavbě, balkon, krásné okolí, klid, hřiště, parking, Nepomuk

Překrásný prostorný byt v novostavbě s prostorným balkonem s krásným výhledem na náměstí města, v klidné části města Nepomuk. K dispozici je parkovací stání, poměrná část zahrady/pozemku – k užívání pro děti, možnost umístění grilu, lavičky atp. Prostory jsou pěkně řešené, byt je velice prostorný a světlý. 69 m2, cena je kompletní, klient provizi neplatí! Místo je nutné vidět, fotky přecijen nejsou schopné zachytit krásné ticho a místní přírodu. Město Nepomuk je velice pěkné, s historickými kořeny. Dostupnost do Plzně – 20 minut.

Více informací na kamila@homesweethome.cz – zašleme plánky bytu, vybavení a materiály bytu, mapu okolí atp.

49.487099
13.580123
Zelenodolská, Nepomuk, Czech Republic
Cena
1 299 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je včetně právního servisu, provizi neplatíte
ID nabídky37557
AdresaZelenodolská, Nepomuk
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

pobočka Plzeň

Kancelář: Pobočka Plzeň

E-mail: plzen@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 377 223 126

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter