Tato nemovitost není dostupná

Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6

Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6 Prodej vybavení zaběhnuté kavárničky v Dejvicích, Praha 6

Nabízíme Vám k prodeji kompletní vybavení kavárny a prodejny pečiva v Dejvicích. Tato kavárna se nachází v prostoru pronajatém od Městské části, který byl zrekonstruován a zkolaudován roku 2007 na náklady současného nájemce a provozovatele kavárny. Součástí kavárny je také vybavená přípravna studené kuchyně s vestavěným mrazicím boxem. Kavárna si za dobu své čtyřleté existence již vytvořila klientelu, jedná se tedy o zavedený podnik. Při rychlém jednání sleva. Pro více informací kontaktujte, prosím, makléřku.

50.100344
14.403754
Čs. armády, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
1 450 000 Kč
celková cena
Poplatkycena bez DPH
ID nabídky37528
AdresaČs. armády, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha67 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter