Tato nemovitost není dostupná

Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy

Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy Hotel s kongresovým a sportovně-relaxačním centrem 17 km od Prahy

Dovolujeme si Vám nabídnout skvělou investiční příležitost – hotelový komplex nedaleko Prahy. Komplex sestává z hotelu s 38 pokoji pro max. 91 hostů, restaurací, salonkem, kavárnou, vinárnou a zahradou, kongresové budovy s 5 sály pro max. 267 osob a 5 kancelářemi a sportovně-relaxační části s bazénem 8×5 m, whirlpoolem, saunou, fitness a squashovým kurtem. K dispozici je také parkování pro 50 aut, prádelna, kuchyně, sklady, sklepy a zázemí pro zaměstnance. Hotel se nachází v atraktivní lokalitě Křivoklátských lesů 17 km od Prahy. Nutno vidět!

Kanalizace

jiný typ kanalizace napojena na městskou čističku

Vytápění

ústřední topení plyn

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Unhošť, Unhošť (Okres Kladno), Czech Republic
Cena
49 000 000 Kč
celková cena
Poplatkycena k jednání, volejte makléři
ID nabídky37523
AdresaUnhošť, Unhošť (Okres Kladno)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater4
Užitná plocha3 235 m²
Plocha pozemku4 620 m²
Garážano (20 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

archiv4
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter