Tato nemovitost není dostupná

Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě

Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě

Pronájem výrobního areálu se sklady a prodejnou ve Frýdlantě o výměře 1870 m2 cca, 300 m od náměstí T.G. Masaryka.V těsné blízkosti je prodejna Lidl s parkovištěm, budova se nachází v místě s vysokou frekvencí pohybu osob i aut. Areal tvoří několik budov na vlastním rovinatém pozemku, jedná se o dvě výrobní haly s prodejnou se vstupem z ulice. Součástí areálu je uzavřený dvůr s dalšími stavbami, které tvoří jede funkční celek. Dvůr možno využít na malou tržnici. Nemovitost ve velmi dobrém stavu. Schopné využití na drobnou výrobu, skladovací služby, prodejny. V obci velmi dobrá občanská vybavenost. Pronájem možno i po částech. Cena nájmu 99.000 Více info u makléře.

Kanalizace

jiný typ kanalizace ano

Vytápění

ústřední topení neuvedeno

Telekomunikace

telefon ano

Voda

jiný zdroj vody ano
50.921315
15.078229
Frýdlant, Frýdlant (Okres Liberec), Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
ID nabídky37520
AdresaFrýdlant, Frýdlant (Okres Liberec)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha1 900 m²
Plocha pozemku870 m²
Garážano (ano)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter