Tato nemovitost není dostupná

Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m², parkování, Plzeň - Božkov

Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov Jedinečné nebytové prostory v průmyslové zóně, 257 m2, parkování, Plzeň - Božkov

Pronájem nadstandartních obchodních prostorů v luxusní novostavbě, které budou patřičně reprezentovat Vaši společnost. Kanceláře s celkovou podlahovou plochou 257 m2 se nacházejí ve třetím nadzemním podlaží. Jsou velice dobře prostorově řešené. Převážnou část nemovitosti tvoří open space, samozřejmostí je prosklená zasedací místnost a tři oddělené kanceláře vhodné zejména pro jednatele společnosti či technickou podporu. Velkou netypickou poutavou ozdobou je horolezecká stěna, která se nachází přímo v obchodních prostorech. Ke kancelářím je možno si pronajmout libovolný počet parkovacích míst. Jedno místo cca za 250 Kč/měs. Krásné okolí, bezprostřední blízkost řeky.

49.733074
13.423699
Božkovské nám., Plzeň, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky37338
AdresaBožkovské nám., Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha257 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter