Tato nemovitost není dostupná

Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion

Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion Činžovní dům - po rekonstrukci - vhodný jako hostel, nebo penzion

Činžovní dům k pronájmu v lokalitě Libně – poblíž nemocnice Bulovka. Dům má 18 garsoniér o výměrech 25m² a 9 bytů 1+1 – 38m². Byty jsou většinou po rekonstrukci. V bytech jsou sprchové kouty a WC, malý kuchyňský pult s dřezem a dvouvařičem, v některých plynový sporák s troubou. Na podlahách jsou koberce, parkety nebo PVC. V topení je plynové, v 1. a 2. patře jsou v bytech plynové kotle. 3. a 4. patro je opatřeno jedním plynovým kotlem a společným boilerem pro celé patro. V přízemí jsou kancelářské prostory – celkem 7 místností s příslušenstvím cca 120m². Prostory se dají upravit na apartmány a recepci. V suteréních prostorách domu je restaurace o výměře 200m2 s vchodem z ulice i do domu. V restauraci je místnost pro kuchyň (nyní nezařízena), hlavní místnost, salonek a 2× WC a WC pro personál, malý sklad u kuchyně. K domu patří dvůr (nutná rekonstrukce). Před domem lze vyhradit parkování pro autobus, nebo auta. Dům je od metra Palmovka (B) vzdálený 3 zastávky ktramvají cca 5min a od metra Kobylisy © vzdálený 5 zastávek. V okolí domu jsou parky, dětské hřiště. Obchodů je zde několik, stejně tak i hospůdy a restaurace.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.115456
14.472804
V zahradách, Praha 8, Czech Republic
Cena
340 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky3733
AdresaV zahradách, Praha 8
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater5
Užitná plocha1 112 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter