Tato nemovitost není dostupná

Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m² - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností

Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností Nebytový prostor na Rašínově náb., 85 m2 - vhodné pro velmi mnoho obchodních činností

Skvěle řešený nebytový prostor s výlohami na Rašínově nábřeží u zastávky tramvaje Výtoň. Prostor se nachází v přízemí zrekonstruovaného kubistického domu. Prodejní plocha má 38 m2, dále jsou zde 3 místnosti, kuchyňka a toaleta. Po dohodě s majitelkou lze využít i menší skládek v suterénu,taktéž se uvažuje o propojení zadní místnosti s terasou ve vnitrobloku (kuřárna,odpo­činkový prostor). Obchod je hlídaný elektronickým zabezpečením. V oknech i dveřích jsou bezpečnostní mříže. Jedná se o mimořádně výhodnou nabídku,vhodné pro velmi mnoho činností obchodního i kancelářského charakteru. Dlouhodobé perfektní vztahy mezi RK Homesweethome a majitelkou domu,možno dohodnout i nadstandartní požadavky.

50.068702
14.415052
Rašínovo nábřeží, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1000 poplatky
ID nabídky37271
AdresaRašínovo nábřeží, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Plocha pozemku85 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter