Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m², žádaná lokalita, Plzeň - Slovany

Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany Nabízíme pronájem nebytových prostor vhodných k podnikání, 205 m2, žádaná lokalita, Plzeň - Slovany

Nabízíme k pronájmu lukrativní pronájem nebytových prostor vhodných pro komerční využití. Prostory se nacházejí v cihlovém domě na Slovanech. Jedná se o prodejnu, sklad a 2 místnosti vhodných například jako kanceláře. Ideální místo vhodné pro podnikání, vzdálené jen 5 minut z centra s veškerou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Doporučujeme!

49.735080
13.397300
nám. gen. Píky, Plzeň, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky37259
Adresanám. gen. Píky, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha205 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter