Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m², garáž, sauna

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 198m2, garáž, sauna

Reprezentativní světlý podkrovní nebytový prostor o výměře 198 m2 v ulici Branická. Nachází se ve 2. patře (z celkových dvou) cihlového domu z roku 1998. Je nezařízený, v nadstandardně velké koupelně je vana, sprchový kout a sauna. Možnost parkování je v podzemních garáží přímo pod objektem. Telefonní a počítačové rozvody v každé místnosti, elektronické zabezpečovací zařízení umožňuje připojení na pult centrální ochrany. Prostor je nově vymalován, s novým lakem na dřevěných podlahách. Padesát metrů od domu je autobusová zastávka, 5–10 minut zastávka tramvaje. Do centra se dostanete max. za 20 minut. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností (pošta, banka, obchody, restaurace, divadlo). Bezproblémové parkování v ulici.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.035573
14.414259
Branická, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
35 640 Kč
za měsíc
Poplatky+ zálohy na služby 10.098,- + elektřina
ID nabídky37230
AdresaBranická, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha198 m²
Plocha pozemku1 m²
Garážano (1500 CZK (možno))
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter