Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m², garáž

Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž Praha, pěkný, zařízený byt k pronájmu, ul. Belgická, Vinohrady, 3+kk, balkon, 86m2, garáž

Velice hezký, luxusní byt 3+kk (86m²) v žádané lokalitě – Vinohrady; ul. Belgická. Tento byt se nachází ve 2. patře nově rekonstruovaného domu s výtahem. Je zařízen nábytkem. K dispozici pěkná kuchyňská linka. V koupelně je vana (jacuzzi) a sprcha. Pěkný balkon je stějně jako obě ložnice orientován do vnitrobloku Na podlahách jsou parkety a dlažba. Je možno využívat satelitní televize a internetu. Parkování je možné v garáži za poplatek 3.500 Kč měsíčně. Dům, ve kterém se byt nachází leží nedaleko stanice metra A Náměstí Míru, u metra je také mnoho tramvajových zastávek. V blízkosti se nachází několik obchodů, restaurací, škol, divadlo atd. – veškerá občanská vybavenost. Výjimečné bydlení ve výjimečné lokalitě.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram
50.072280
14.436442
Belgická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2050 Kč + energie
ID nabídky37216
AdresaBelgická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha0 m²
Balkónano
Garážano (možnost pronájmu garáže / 3 500 Kč)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter