Tato nemovitost není dostupná

Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení.

Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení. Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení. Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení. Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení. Beroun, nebyt.prostor k pronájmu s možností bydlení.

Nabízíme k pronájmu nebyt. prostory. Prostory jsou vhodné k pronájmu např. posilovna, masáže, kadeřnictví, ale i jako kavárna, cukrárna (vhodné místo, protože hned vedle objektu je školka v Hlinkách, nedaleko pak škola, sportovní areál), nebo dílna (keramika, truhlářská dílna, apod.). Dále jsou zde 2 sociální zařízení (WC, umyvadla), prostory pro šatny, technické zázemí. Je zde nově rozvod elektřiny, topení, prostory jsou vymalované, je zde funkční vzduchotechnika, možnost využití nákladního výtahu. Doporučujeme pro výbornou lokalitu, centrum města (náměstí) chůzí cca 5minut, výborné dopravní spojení – nájezd na dálnici D5, v dosahu MHD, apod., ale hlavně je zde možnost využít sousední prostory, které jsou k pronájmu jako byt 3+kk – výhoda spojení podnikání s bydlením. Cena za pronájem je individuální, dle rozhodnutí majitele, bude záležet na typu podnikatelské činnosti, která v objektu bude (dle tohoto se stanoví nájemné a poplatky za služby).

49.966627
14.066799
V Hlinkách, Beroun, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky(+ poplatky, cena je k jednání)
ID nabídky37203
AdresaV Hlinkách, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter