Tato nemovitost není dostupná

Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace

Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace Praskolesy, okres Beroun, prodej rodinného domu, stodoly, zahrady, restaurace

Nabízíme netradiční řešení Vašeho bydlení – lze spojit i s podnikatelskou činností. Na pozemku o výměře přes 1800 m2 se nachází dům k bydlení, kde v přízemí jsou tři místnosti, v patře také, lze použít i jako dvougenerační bydlení, dále pak stodola a dům, který sloužil původně jako vejminek, ale nyní je přestavěn na restauraci (viz fotografie), která je nyní v pronájmu, ale lze ji provozovat budoucím majitelem. Vytápění objektů je na tuhá paliva, ale je zde možnost předělání na plyn (je na hranici pozemku), voda je obecní, dále pak septik. Zahrada je o výměře 925 m2 sahající až k Červenému potoku, ale v bezpečné vzdálenosti od staveb. Přestože je uprostřed obce, poskytuje dostatek soukromí. Rozumná cena za nemovitost vhodnou k úpravám, doporučujeme, pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Voda

jiný zdroj vody
Praskolesy, Praskolesy (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
3 000 000 Kč
celková cena
Poplatky(+ provize RK)
ID nabídky37183
AdresaPraskolesy, Praskolesy (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha109 m²
Plocha pozemku1 800 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter