Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m², Střížkov, prostorná terasa, 2+kk

Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk Praha, hezký, nezařízený byt k pronájmu, ul Litoměřická, 65m2, Střížkov, prostorná terasa, 2+kk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nádherný, slunný byt 2+kk na Střížkově. Praha 9 – ulice Litoměřická. Byt se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem. Možnost pronájmu garážového stání. V ložnice jsou vestavěné skříně. Terasa o cca 10m². Telefon, UPC v domě. Na podlaze je položena dlažba nebo parkety. Ústřední vytápění. V koupelně je vana a záchod. Kuchyně je vybavená plynovým sporákem a sklokeramickou deskou. Je zde kuchyňská linka. Výborná dopravní dostupnost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus na metro "C"

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.119032
14.495792
Litoměřická, Praha 8 - Střížkov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 4000.-
ID nabídky37113
AdresaLitoměřická, Praha 8 - Střížkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha65 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter