Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m², v centru Prahy

Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 96 m2, v centru Prahy

Velice luxusní kancelářské prostory na Újezdě. Prostor je ve 2.patře. V domu je výtah. Prostory jsou zasíťované pro PC. Součástí prostor je malá kuchyňka, WC. V koupelně je vana. Prostor se nachází přímo v centru města, je zde perfektní občanská vybavenost- spousta obchodů, restaurací. Kancelář se nachází jen kousek od břehu Vltavy. Ideální místo pro procházky jak po historickém centru Prahy, tak i podél řeky. lze navštívit několik významných památek jako např. Sovovy mlýny, Tyršův dů,m, Muzeum Kampa. Díky výbornému dopravnímu spojení se lze dostat i na nejznámější pražskou památku Karlův most. Kancelář se nachází v klidném prostředí.

Vytápění

ústřední topení plyn. etážové
50.081515
14.407079
Všehrdova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
30 624 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky37073
AdresaVšehrdova, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha96 m²
Plocha pozemku22 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter