Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m², v centru Prahy, s výhledem na Vltavu

Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu Praha, luxusní kancelářské prostory, Všehrdova ulice, 108 m2, v centru Prahy, s výhledem na Vltavu

Velice luxusní kancelářské prostory na Újezdě, s výhledem na Vltavu. Prostor je ve 4.patře. V domu je výtah. Prostory jsou zasíťované pro PC. Součástí prostor je malá kuchyňka, WC. U bytu je balkónek. Za domem je dvorek. Prostory lze užít i jako byt. Pěkná prostorná kancelář v prvním patře na Malé Straně ve Všehrdově ulici. Kancelář se nachází přímo v centru města, je zde perfektní občanská vybavenost- spousta obchodů, restaurací. Kancelář se nachází jen kousek od břehu Vltavy. Ideální místo pro procházky jak po historickém centru Prahy, tak i podél řeky. lze navštívit několik významných památek jako např. Sovovy mlýny, Tyršův dů,m, Muzeum Kampa. Díky výbornému dopravnímu spojení se lze dostat i na nejznámější pražskou památku Karlův most. Kancelář se nachází v klidném prostředí.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.081557
14.407060
Všehrdova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
34 452 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky37072
AdresaVšehrdova, Praha 1 - Malá Strana
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha108 m²
Plocha pozemku108 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter