Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy

Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy Praha, krásný a prostorný byt 3+1 k pronájmu, Maiselova ulice, výhled na Pařížskou ulici v centru Prahy

Krásný, částečně vybavený byt 3+1 o výměře 90 m2 se nachází v Praze 1 – Josefov. Byt je po rekonstrukci a je umístěn v 6. patře cihlového domu s výtahem. Okna jsou orientována do Pařížské ulice. Byt má dvě oddělené ložnice a jeden průchozí pokoj. V koupelně je sprchový kout a pračka. WC zvlášť. Kuchyň je vybavena spotřebiči a sklokeramickou deskou. V bytě je k dispozici pevná telefonní linka O2 a satelitní televize i s přijímači. Na podlahy je zde použita dlažba (WC, koupelna, kuchyň) a parkety (obytné místnosti). V okolí bytu je skvělá občanská vybavenost (restaurace, bary, školy, obchody atd,). Je možnost se odtud dostat rychle do všech koutů Prahy. Autobusová zastávka je cca 2 min od domu a metro pak cca 5 min. Možno využít i jako nebytový prostor s malým provozem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram, metro

Vytápění

ústřední topení plyn. etážové
50.090317
14.418130
Maiselova, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky37066
AdresaMaiselova, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha90 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (garáž, na ulici)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter