Tato nemovitost není dostupná

Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé

Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé Krásné, již zavedené hotelové lázně, vhodné pro thajské masáže, Praha 1, ulice Karolíny Světlé

Krásné a plně vybavené lázně jsou součástí malebného hotelu Spa Carolline v centru Staré Prahy. Nacházejí se v klenutých sklepních prostorách krásného lázeňského domu ze 16.století, který patří ke kulturním nemovitým památkám. Nabídka služeb již zavedeného salonu zahrnuje aromatické relaxační koupele, masáže a jiné kosmetické služby. Nabízíme přenechání nájmu zájemci, který se specializuje na thajské masáže a tento – již zavedený salon, by provozoval především za tímto účelem. Dispozičně je zde jedna hlavní místnost, WC a komora. Plynové topení, na podlahách je vyhřívaná dlažba.

Skvělá příležitost, doporučujeme.

50.083756
14.414359
Karoliny Světlé, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky37047
AdresaKaroliny Světlé, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha54 m²
Plocha pozemku54 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter