Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m²) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná

Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná Praha, krásný, zařízený byt - mezonet 2+kk (71m2) k pronájmu, nádherný výhled, Vinohrady, Ječná

Nabízíme velmi pěkný zařízený byt – mezonet k pronájmu 2+kk v Ječné ulici na Novém Městě. Byt v posledním podlaží cihlové budovy je klidný a zařízený moderním nábytkem. Kuchyň je vybavena veškerými spotřebiči (lednice, sporák, myčka), TV má satelitní příjem. V koupelně je vana a pračka. Byt má také malou galerii, která může sloužit např. jako pracovna nebo úložný prostor. Místo nabízí perfektní dopravní dostupnost, dům je přesně mezi stanicemi metra I.P.Pavlova a Karlovým náměstím, tramvajová zastávka je pár kroků od budovy. Excelentní bydlení s výhledem a terasou nad střechami okolních domů, v dosahu metrem či tramvají ve všech dalších čtvrtí Prahy, obchody a restaurace v blízkosti domu = zajistěte si u nás prohlídku! V domě je více volných bytů k pronájmu.

Telekomunikace

telefon
50.075252
14.426420
Ječná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000 - 3000 CZK
ID nabídky37025
AdresaJečná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Počet pater5
Užitná plocha70,90 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter