Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní kancelářské prostory, 50 m², v Avalon Business Center ve středu Plzně

Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně Lukrativní kancelářské prostory, 50 m2, v Avalon Business Center ve středu Plzně

Tyto prostory se nacházejí v moderním kancelářském areálu v centru Plzně. Avalon Business Center nabízí příjemné prostředí pro zaměstnance i zákazníky. V komplexu se nacházejí kanceláře prestižních společností, kavárna, restaurace atp. Budova umožňuje kreativní řešení kanceláří, ve volných prostorách si můžete pronajmout pouze tu část, která bude dostačující pro Váš záměr. Plochy jsou předávány ve stavu Core & shell a nájemce hradí náklady na dokončení jednotek, na které mu pronajímatel přispívá. Cena pronájmu je od 2 500,– CZK/m2/rok. Ke kanceláři je možno pronajmout parkovací stání v prvním nebo druhém podzemním patře za 2 500,– CZK/měsíc. Měsíční poplatky za služby spojené s provozem budovy činí 45,– CZK/m2. K ploše je připočítáván tzv. add-on factor – podíl na společných prostorách budov ve výši 9,1% nájmu.

49.746718
13.366778
Poděbradova, Plzeň, Czech Republic
Cena
12 944 Kč
za měsíc
Poplatkymožnost pronájmu parkovacího stání 2 500,- CZK/měsíc, měsíční poplatky 930,00 CZK
ID nabídky36995
AdresaPoděbradova, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter