Tato nemovitost není dostupná

Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka

Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka Praha, velice pěkný byt 3+kk k pronájmu, V Kapslovně ul., dvě terasy, garáž, u parku Parukářka

Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt 3+kk v areálu Pod Parukářkou na Žižkově. Velký obývací pokoj s kuchyní je průchozí, zbylé dva pokoje, koupelna a WC jsou samostatné. Kuchyně má sporák, lednici. Ze dvou teras je krásný výhled do okolí. Možnost pronájmu garáže za 2000 Kč/měsíc. Oblast Parukářky, kde se tato nemovitost nachází, má k disposici veškerou občanskou vybavenost, ale hlavně nabízí možnost procházek a nádherného výhledu na Prahu z blízkého parku. Dopravní dostupnost do centra města je také perfektní, tramvajová nebo autobusová zastávka jen pár minut chůze od domu.

50.086828
14.462947
V kapslovně, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky36918
AdresaV kapslovně, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha102 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2000 Kč - pod parukářkou)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter