Tato nemovitost není dostupná

Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený.

Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený. Nejlepší výhled v Praze, Široká ulice, luxusní plně zařízený.

Luxusní, moderní a velmi účelně zrekonstruovaný 3+kk v Široké ulici, vybaven klimatizací, automatickým regulátorem topení. Ocení praktičští lidé. Koupelna s jaccuzzi, masážní sprchou a malou saunou. Zařízená ložnice s moderním oknem. Taktéž druhá (malá) ložnice, ideální využítí jako dětský pokojík. 2× WC .Prostorný obývák s dřevěnou kuchyní a opravdu nádherným výhledem! V domě recepce od 6 do 22h denně. Vysokorychlostní internet zdarma. Cena k jednání.

50.089464
14.419010
Široká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3684
AdresaŠiroká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro6. patro
Užitná plocha82 m²
Terasane
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter