Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina

Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina Prodej bytu 2+1 s okamžitým převodem do osobního vlastnictví,Ostrava - Dubina

Nabízíme Vám prodej družstevního bytu 2+1 v Ostravě – Dubině na ulici V. Košaře, o velikosti 45 m2, druhé nadzemní podlaží s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví. Pokoje v bytě jsou průchozí, kuchyňská linka je v původním stavu. Na podlahách je položeno PVC, koupelna je v původním udržovaném stavu. V bytě se nachází kabelové připojení televize a internet. Dům je po revitalizaci, plastová okna, žaluzie, pěkně udržovaný. Nízký nájem 2550,– Kč měsíčně. Při převodu do osobního vlastnictví velmi nízká anuita. Veškerá občanská vybavenost, ihned volný k nastěhování. Kompletní právní servis zajištěn.

49.776116
18.256113
Václava Košaře, Ostrava, Czech Republic
Cena
499 000 Kč
celková cena
ID nabídky36802
AdresaVáclava Košaře, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Počet pater4
Užitná plocha45 m²
Balkónne
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jarmila Kosturová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter