Tato nemovitost není dostupná

Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul.

Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul. Moderní byt s nádechem historie, zařízený byt 3+ kk v samotném srdci Prahy 1, Malá Strana, Nerudova ul.

Dovolujeme si Vám nabídnout kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk na Malé straně, ul Nerudova Praha 1. Vzledem k historické hodnotě tohoto domu byly zachovány jeho původní rysy jako masivní dřevěnné podlahy, stropy a také nádherné původní fresky od velkého českého malíře Miloslava Troupy, který zde žil bezmála 40 let. Byt je kompletně zařízený. V obývacím pokoji najdete také TV, SAT/TV, a DVD. K pronájmu patří také jediný balkon v Nerudově ulici a proto se nájemci jako jediní mohou kochat krásným výhledem na Malou Stranu. V ložnici najdete luxusní postel a starožitnou komodu. Mramorová koupelna jen doplní vzled tohoto luxusního bytu. K dispozici jsou dvě samostatná WC. Dále je v bytě plně vybavená menší kuchyň. Jeden z pokojů je vzhledem ke své velikostí vhodný jako pracovna nebo knihovna. V bytě je dále trezor a telefonní přípojka. Parkování na ulici.

50.088518
14.401777
Nerudova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6000,- Kč poplatky (domovní služby, voda, topení a elektřina)
ID nabídky36801
AdresaNerudova, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici od9. 7. 2018

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter