Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort. Součástí bungalovu je obývací pokoj s vybavenou kuchyní a v poschodí pokoj s dvojlůžkem. Všechny bungalovy jsou vybaveny pevnou linkou a také internetovým připojením. Resort je vybaven nonstop bezpečnostní kamerou. Je zde k dispozici sauna, venkovní vířivka, fitness, masáže, bar. V okolí je několik lyžařských ski areálů (Pustevny, Bílá, Velké Karlovice, Soláň, Lysá Hora). V okolí se nachází několik golfových hřišť a také můžete vyzkoušet (bobovou dráhu, lanové centrum, golfové areály, paintball, parašutismus, paragliding, motokáry, bruslení, minigolf, lezecké terény, aquaparky). Cena pronájmu je 599,– Kč / osobu a noc. Při plném obsazení možná sleva.

Prostřední Bečva, Prostřední Bečva (Okres Vsetín), Czech Republic
Cena
599 Kč
za měsíc
Poplatkyosobu/noc
ID nabídky36789
AdresaProstřední Bečva, Prostřední Bečva (Okres Vsetín)
Budovadřevo
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku60 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter