Tato nemovitost není dostupná

Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul.

Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul. Praha 3, Vinohrady, prostorný nezařízený byt 3+kk, 2 oddělené pokoje k pronájmu, Lucemburská ul.

Nabízíme k pronájmu prostorný nezařízený byt 3+kk po kompletní rekonstrukci na Praze 3 – Vinohradech, v Lucemburské ulici. Byt je ve 2.patře 5.patrového cihlového domu bez výtahu. Jeho celková plocha je 90 m2. Byt má dva neprůchozí pokoje, součástí je i menší komora nyní sloužící jako šatna. V bytě je zařízená kuchyňská linka – lednice s mrazničkou, plynový sporák, myčka a pračka a velmi pěkně rekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem. Na podlaze je dlažba. Je možné byt dozařídit nábytkem na přání klienta.Byt se nachází v těsné blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad, nedaleko jsou Riegrovy sady vhodné k procházkám. Dobrá dopravní dostupnost do centra, dobrá občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.078866
14.452228
Lucemburská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 4.000,-
ID nabídky36779
AdresaLucemburská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter