Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m²

Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2 Praha, zařízený, luxusní, prostorný a světlý byt 3+1 k pronájmu, Polská, Vinohrady, 98m2

Velice prostorný, luxusní byt 3+1 na Vinohradech, kousek od metra Jiřího z Poděbrad. Byt je situován ve zvýšeném přízemí a je plně vybaven, ložnice je v rohové místnosti, tedy krásně prosvětlená. V dalších místnostech je díky velikým oknům taktéž plno světla. Kuchyň je vybavena nejen kuchyňskou linkou, ale i dřevěným jídelním stolem. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. V chodbě je ještě malý kumbál, kde je kotel na vytápění a ohřev vody a pračka. Dopravní spojení je výborné – metro trasy A (Jiřího z Poděbrad) a z téhož místa tramvaje. Ulice je velice klidná. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Park Riegrovy sady pár kroků od domu.

Telekomunikace

telefon
50.077906
14.441734
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
27 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky36652
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha98 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter