Tato nemovitost není dostupná

Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady

Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady Praha, byt na prodej, 2+kk, 52 m s balkonem, nově zrekonstruovaný dům i byt, Praha 2 - Vinohrady

Byt 2+kk s balkonem 52m2v nově zrekonstruovaném domě z přelomu 19. a 20. století na Vinohradech.Byty jsou prodávány bez povrchových úprav, čímž se Vám nabízí možnost vtisknout svému novému domovu konečnou podobu. K dispozici je velice vysoký standard dodělání. Vinohrady jsou vlemi příjemná lokalita, která nabízí výjimečnou občanskou vybavenost, rychlé spojení s centrem (tramvajová zastávka Jana Masaryka cca 3 minuty chůze od domu, nedaleko je také metro Náměstí Míru) a přesto zde najdete dostatek klidu a zeleně (park Grébovka nedaleko domu).

50.071950
14.438420
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
4 500 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. realitního a právního servisu
ID nabídky36628
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Počet pater7
Užitná plocha52 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter