Tato nemovitost není dostupná

Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán.

Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán. Praha, velice pěkný byt 2+1 k pronájmu, Kamerunská ul., u Šáreckého údolí, rybník, vodní nádrž Džbán.

Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt 2+1 v cihlovém domě s výtahem ve 4.patře. K bytu náleží sklep pro uložení přebytečných věcí. Byt je nezařízený, ale je jej možno pronajmout i zařízený. Plocha bytu je 54 m2. V bytě se nachází užitečná šatna na šaty. V kuchyni je lednice, sporák (plynový), myčka. V koupelně je vana a pračka. WC oddělené. Televize, UPC, telefon. Na podlaze linoleum, dlažba, parkety. Topení ústřední. Byt se nachází v krásném, zeleném prostředí Šáreckého údolí. Blízko se nachází vodní nádrž Džbán. Občanská vybavenost je vynikající. Dopravní dostupnost do centra dobrá. Nemovitost se nachází u tramvajové zastávky Sídliště červený vrch.

Telekomunikace

telefon
50.097873
14.361189
Kamerunská, Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
9 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2300,- Kč poplatky (2 osoby)
ID nabídky36620
AdresaKamerunská, Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha54 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter