Tato nemovitost není dostupná

Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou).

Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou). Beroun, centrum města pronájem nebyt. prostoru (v přízemí s výlohou).

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v centru města Berouna. Nebytový prostor má velkou, prosklenou výlohu do ulice (pár metrů od hlavní, Plzeňské ulice s výhledem na kulturní dům Plzeňka, nebo např. Zábranský kostel). V přízemí objektu je jedna velká místnost, WC (dámské, pánské), prostor v přízemí má 45 m2, v patře je pak další možnost podnikání, nebo možnost využít patro k bydlení a prostor v přízemí k podnikání. Prostor v patře má 55 m2. Prostor je možné pronajmout celý (např. penzionek, nebo kanceláře), nebo pouze spodní část s výlohou – využití např. prodej zboží, ateliér, cukrárna, kavárna, služby (masáže, kadeřnictví, solárium). Cena je k jednání s vazbou na délku pronájmu, režimu plateb, zda pronájem pouze části, nebo celého objektu. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.961017
14.063645
Sadová, Beroun, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky(+ poplatky)
ID nabídky36574
AdresaSadová, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku100 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter